Tehno Store

VIVAX радијатор OH-13250M B

6,590.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: 3 нивоа на моќност: 1000W, 1500W, 580×40 mm, 13 ребра што ја распределуваат топлината порамномерно, автоматско исклучување во случај на превртување

Шифра: 0001272154

Радијатор на масло 2500W 220-240V~ 50Hz

Променлив термостат

Прекинувач за автоматско исклучување во случај на превртување

13 ребра што ја распределуваат топлината порамномерно и ја подобруваат конвекцијата на топлината ребро-воздух

3 нивоа на моќност: 1000W, 1500W, 580×40 mm:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX радијатор OH-13250M B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart