Tehno Store

VIVAX сушара за алишта CDR-0816B

17,690.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Машина за сушење алишта CDR-0816B, Енергетска класа: B, Капацитет: 8kg, Тип на машина: Кондензациска

 • VIVAX HOME CDR-0816B сушара за алишта
 • Енергетска класа за перење: B
 • Капацитет: 8 kg
 • Тип на машина: Кондензациска
 • Димензии (ВxШxД): 84,5x 59,5x 61,5 cm
 • Боја: Бела
 • Брзи програми
 • Функција против туткање
 • Индикатор за кондензат
 • Идникатор за филтер
 • Сушење на ниска температруа
 • Сигурносно заклучување
 • Гаранција 3 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX сушара за алишта CDR-0816B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart