Tehno Store

VIVAX телевизор A serise 65UHD10K

Original price was: 35,999.00 ден.Current price is: 31,999.00 ден.

Бренд: VIVAX
Краток опис: Димензија на екран: 65″/165cm, Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160), Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2, RAM: 2GB/ROM: 8GB

Дијагонала: 65“ / 165 cm Осветленост: 330 Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K) Операционен систем: Андроид Технологија: ЛЕД Тип: SMART Звук: 16 ТВ приемник: DVB-T2/C/S2 SPDIF оптички дигитален: Да USB снимање: Да Боја: Црна Композитен влез: Да HDMI:3 Влез за слушалки: Не VGA: 1 USB:2 Интегрирана WiFi:Да Bluetooth:Да Screen Mirroring: Да Дигитален аудио излез (оптички): Да Пресликување на екранот: Да

Дијагонала(")

65"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX телевизор A serise 65UHD10K”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart