Tehno Store

Vivax TTF-68 Замрзнувач во висина на работна плоча

11,400.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Нето волумен на замрзнувачот: 68l, Нето зафатнина: 3 проѕирни полици, променлив смер на отварање на вратата

Шифра: 02356066

Карактеристики за Vivax TTF-68 Замрзнувач во висина на работна плоча
Нето волумен на замрзнувачот: 68l
Нето зафатнина: 3 проѕирни полици
Променлив смер на отварање на вратата
1 компресор
Потрошувачка на енергија (kWh/24h): 0,52
Димензии: 50,1x54x84,5cm
Енергетска класа: A+
Гаранција 60 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vivax TTF-68 Замрзнувач во висина на работна плоча”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart