Tehno Store

VIVAX вентилатор TFB-105MP

9,999.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис:TFB-105MP Моќност: 33 W, Максимална брзина на дување: 2.66 m/s, Проток на воздух: 27,07 m3/min, Јачина на звук во стандардни услови (dB): 57.3 db(A), 3 брзини на работа, Тајмер, Далечински управувач

Bladeless вентилатор TFB-105MP
Моќност: 33 W, Максимална брзина на дување: 2.66 m/s, Проток на воздух: 27,07 m3/min, Јачина на звук во стандардни услови (dB): 57.3 db(A), 3 брзини на работа, Тајмер, Далечински управувач, Дополнителни функции/ режим на работа: Normal, sleep, AI Smart, Plasmacluster, Напојување: 110 – 240 V/ 50-60hZ, Димензии: 25.5 x 105,6 x 25,5 cm, Маса: 5,7 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX вентилатор TFB-105MP”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart