Tehno Store

VIVAX вградна печка BO-608FAHTD X

14,999.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Мултифункционална фурна, Дигитален тајмер, Црно стакло, 7 програми, Енергетска класа: А, Вентилаторно печење на нивоа

VIVAX Мултифункционална фурна

енергетска класа А

дигитален тајмер

7 програми на печење

напојување 220/50Hz, црна боја

Мултифункционална фурна
Дигитален тајмер
Црно стакло
7 програми
Енергетска класа: А
Вентилаторно печење на нивоа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX вградна печка BO-608FAHTD X”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart