Tehno Store

VIVAX Вградлива рерна BO-654PH G + 3 години гаранција

14,300.00 ден

Бренд: VIVAX 
Краток опис: Вградлива рерна BO-654PH G + 3 години гаранција, Моќност на печката (V): 240, Волумен на рерната (L): 65, Број на функции за печење: 5

Шифра: 1213874

Карактеристики на производот:

VIVAX Вградлива рерна BO-654PH G + 3 години гаранција

  • Моќност на печката (V): 240
  • Волумен на рерната (L): 65
  • Број на функции за печење: 5
  • Метод на управување: Механички
  • LED Екран
  • ЕКО Функција
  • Енергетска класа: А
  • Боја: Црна
  • Димензии на производот: 57.5 x 59.5 x 59.5cm
  • 3 години гаранција

Печете побрзо и полесно! Постојат 5 програми што ќе им олеснат на оние кои не сакаат премногу да ги комплицираат работите – од класичната програма за греење на горниот и долниот грејач,  Еко режимот, за оние кои се еколошки свесни. Едноставно, но ефикасно! Рерната доаѓа со длабок сад за печење, како и решетки за печка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX Вградлива рерна BO-654PH G + 3 години гаранција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart