Tehno Store

Vivax VOX bluetooth звучник BS-210

Original price was: 4,199.00 ден.Current price is: 3,199.00 ден.

Бренд: Vivax VOX Bluetooth звучник BS-210
Краток опис: RMS моќност : 14W, Звучници: 50, Батерија (mAh): 3600, Напојување: 110-240V, Дополнителна опрема: Кабел за напојување

  • RMS моќност : 14W
  • Звучници: 50
  • Батерија (mAh): 3600
  • Напојување: 110-240V
  • Дополнителна опрема: Кабел за напојување
  • Димензии на производот: Висина 14.4 cm Ширина 18.7 cm Должина 35.4 cm
  • Боја: Црна
  • 1 година гаранција
  • Новиот преносен звучник Bluetooth Vivax BS-210 доаѓа со моќност од 50W и обезбедува длабок и моќен звук со репродукција до 6,5 часа на средно ниво на звук. Уредот се одликува со функцијата TWS, со која можете да поврзете два исти уреди со едноставно притискање на копчето TWS, со што ќе уживате во посилен звук и подобар стерео ефект. Една од главните карактеристики на уредот е неговата отпорност на вода IPX 5. Сето ова доаѓа спакувано во атрактивен дизајн, а за тоа придонесува рачката за полесен пренос на уредот на кој се наоѓа тастатурата, што во голема мера ја олеснува употребата на уредот. LED осветлување во бои ќе се грижи за атмосферата на вистинска забава!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vivax VOX bluetooth звучник BS-210”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart