Tehno Store

VIVAX VOX bluetooth звучник BS-90

1,599.00 ден

Бренд: VIVAX VOX bluetooth звучник BS-90
Краток опис: Моќност 8,5W, Репродукција до: 6,5 часа, Има функција TWS: поврзување до 2 исти уреди

VIVAX VOX BS-90 bluetooth звучник
Моќност 8,5W
Репродукција до: 6,5 часа
Има функција TWS: поврзување до 2 исти уреди
Батерија (mAh) 1.5
Напојување 110-240V
Додатна опрема кабел за напојување
Димензија висина (cm) 11.7 cm
Димензија длабочина (cm) 27.8
Димензија ширина (cm) 15.6
1 година гаранција

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX VOX bluetooth звучник BS-90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart