Tehno Store

VOX МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ WM 1060 TOGD

16,999.00 ден

Бренд: VOX
Краток опис: Број на програми: 15, Број на вртежи: 1000 rpm, Капацитет: 6, Технологија: Aqua-logic system, Копчето за одложен почеток

Шифра: 26095

Ефикасност на испирање 5
Технологија Aqua-logic system
Unbalance control system
Брзо миење 60 min
Брзо перење 15 min
Сигурно заклучување
Потрошувачка на енергија при стандарден циклус (kWh)0.874
Потрошувачка на вода при стандарден циклус L43
Класа на ефикасност на центрифугирање C
Емисии на акустична бучава во воздухот (dB A re 1 pW) 76
Класа на емисии на акустична бучава во воздухот B
Копче за прилагодување на температурата
Копче за прилагодување на брзината на вртење
Копчето за прилагодување на одложениот почеток (1-23ч)
Старт/Пауза
Волумен на барабанот 44 л
Пречник на вратата 440mm
Екран
Показатели Индикатор за циклус на перење
Заштита од истурање
Систем за контрола на работата Eлектронски
Систем за препознавање на дефекти

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VOX МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ WM 1060 TOGD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart