Tehno Store

VOX МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ WM 1270 T2

19,999.00 ден

Бренд: VOX
Краток опис: Енергетска класа: A+++, ИНВЕРТЕР мотор, Капацитет: 7 kg, Брзина на вртежи: 1.200 rpm, Број на програми: 15

Шифра:

25228

Класа на енергија: A+++
Програми: Cotton Pre-Wash 60°C, Cotton Eco 60°C, Cotton Eco 40°C
Cotton, Eco 20°C, Easy Care, Wool, Allergy Safe, Quick Wash 15min/30°C
Rapid Wash 60min/60°C, Mix, Hand Wash, Rinsing, Spin/Drain, Outdoor, Jeans, Off position
Функционални тастери: Копче за одложен старт-почеток, копче за поднесувањена центрифугата
копче за антиалергиско перење, копче за почеток/пауза, копче за поднесување на пред-перење
копче за поднесувањена температуратана перењето
Волумен на барабанот: 50 l
Ефикасност на перењето: A
Технологија: Aqua-logic system, Брзо перење 60 минути, Unbalance control system
Антиалергиски програм, Брзо перење 15 минути, Заштита од алергии
Ладно перење 20C, Сигурно заклучување
Годишно потрошена енергија (kWh) 135
Годишна потрошена вода (l) 9900
Предперење: Да
Прикажете го преостанатото време: Да
Екран: Да
Показатели: Индикатор за циклус на перење
Off позиција: Да
Систем за контролирање на дисбалансот: Да
Ниво на бучавата (перењето): 50 dB
Ниво на бучавата ( центрифугата ): 73 dB

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VOX МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ WM 1270 T2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart