Tehno Store

XIAOMI 4 електричен тротинет pro gen 2

38,999.00 ден

Бренд: MsEnergy
Краток опис: Максимална брзина:25km/h, Сопирачки: E-ABS + drum brake, Моќност:max 100W, Тежина:19kg, гуми од 10″

 • E-SCOOTER
 • Максимална брзина:25km/h
 • Опсег:до 60km.
 • Максимална дозволена тежина:120kg
 • Сопирачки: E-ABS електронски ситем + drum brake
 • Моќност:max 100W
 • Тежина:19kg
 • Гуми од 10″ Xiaomi DuraGel Tire
 • Тип на мотор:DC мотор
 • Отпорен на прашина и вода: IPX4
 • 3 режими на работа:
 • Спорт режим: до 25km/h
 • Стандарден режим: до 20km/h
 • Режим за пешачење: до 6km/h
 • Контрола преку апликација
 • Сигнално светло на рачките
 • Автоматско светло
 • Време на полнење:9 часа
 • Капацитет на батерија: 468Wh
 • Конекција:Bluetooth

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “XIAOMI 4 електричен тротинет pro gen 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart