Tehno Store

Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra

63,999.00 ден

Бренд: Xiaomi
Краток опис: 10 инчни DuraGel тркала кои сами се поправаат. Максимална брзина 25км/ч, 3 мода на брзини , Опсег на движење со едно полнење до 70км

Нема на залиха

Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra
 Црна боја
 10 инчни DuraGel тркала кои сами се поправаат
 Максимална брзина 25км/ч
 3 мода на брзини (5
 20 и 25км/ч)
 S+ мод кој забрзува од 0 до 25км/ч за 4 секунди
 Опсег на движење со едно полнење до 70км
 Тежина 24.5кг
 Е-ABS + Задна Dual pad Диск кочница
 Изработен од авионски алуминиум
 Предни и задни амортизери
 Вградени светла предно и задно
 Покажувач на брзината на движење
 Kinetic energy recovery system (KERS) енергијата од кочење ја претвора во енергија за движење
 Муктифункциска табла дисплеј кој покажува многу параметри
 Вграден Bluetooth
 Номинална Моќност 470W
 Максимална моќност 940W
 IP54 стандард на издржливост
 Максимум товар до 120кг
 25 степени агол на искачување
 12000mAh 561.5Wh батерија
 6.5 часа време на полнење
 BHR5764GL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart