Tehno Store

Xiaomi Mi Portable пумпа за гуми DZN4006GL

3,599.00 ден

Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Portable Air Pump DZN4006GL, Портабл компресор за гуми
Шифра: 51775 (SE)

Нема на залиха

Xiaomi Mi Portable Air Pump DZN4006GL
 Портабл компресор за гуми со вградена батерија
 Дигитален покажувач на притисок на гуми
 Компатибилен со повеќе додатоци за пумпање
 Полнење преку УСБ
 Вградено светло
 Со целосна наполнетотст полни 5 автомобилски гуми
 Брзина на пумпање – 6 минути за една авто гума

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Xiaomi Mi Portable пумпа за гуми DZN4006GL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart