Tehno Store

Xiaomi Pad 5 Cosmic ( Gray )

Original price was: 26,299.00 ден.Current price is: 19,999.00 ден.

Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Pad 5 Cosmic ( Gray ) , Size: 11″ display, Resolution: 16
Шифра: 52352 (SE-TE)

Нема на залиха

Xiaomi Pad 5 Cosmic ( Gray )
 Size: 11″ display
 Resolution: 1600 x 2560 (WQHD+)275 ppi
 RAM 6GB + 128GB ROM
 Rear camera: 13MP ( 4k | 30fps )
 Front camera: 8 MP ( 1080p | 30fps )
 Bluetooth 5.0
 USB-C
 MIUI for Pad
 Battery 8720mAh (typ)
 PN: VHU4088EU

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Xiaomi Pad 5 Cosmic ( Gray )”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart