Tehno Store

Xiaomi паметна хранилка за домашни миленичиња

7,290.00 ден

Бренд: XIAOMI
Краток опис: Номинална моќност – 5,9 W, Димензии на производот – 311×180×387mm, Капацитет – 3,6 л, Нето маса – 3 кг, Должина на кабелот за напојување – 1,5 м

Xiaomi паметна хранилка за домашни миленичиња

Спецификации

Модел – XWPF01MG-KR
XWPF01MG-САД
XWPF01MG-EU
XWPF01MG-Велика Британија
Боја – Бела
Влез – 5,9V⎓1,0A
Номинална моќност – 5,9 W
Димензии на производот – 311×180×387mm
Капацитет – 3,6 л
Нето маса – 3 кг
Должина на кабелот за напојување – 1,5 м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Xiaomi паметна хранилка за домашни миленичиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart