Tehno Store

Xiaomi рачна правосмукалка G11 EU

25,490.00 ден

Бренд: Xiaomi
Краток опис: LCD екран во боја Да, TFT екран, Батерија 7*3000mAH 25,2V, отстранлива, Моќност на вшмукување 185 воздушни вати

• LCD екран во боја Да, TFT екран
• Батерија 7*3000mAH 25,2V, отстранлива
• Моќност на вшмукување 185 воздушни вати
• Режими и време: 3 брзински режими
(10/30/65 мин.)
• Време на полнење 3,5 часа
• Циклони 12
• Ниво на звук 79dBA
• Специјални функции:
Сензор за инфрацрвени честички

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Xiaomi рачна правосмукалка G11 EU”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart