Tehno Store

Мотор на Акумулатор со приколица

14,599.00 ден

Кратот опис: Два мотор, Две брзини (напред/назад), LED светла+музика USB, полнач, М. носивост 50KG.
Шифра: 8984

KARAKTERISTIKI:
-DVA MOTORI
-EDEN AKUMULATOR 12V 7AH
-DVE BRZINI(NAPRED NAZAD)
-LED SVETLA
-NAMENET ZA VOZRAST DO 10
-MASIMALNA NOSIVOST 50kg
-LULAJNE
-DIMENZII : 160x75x83sm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мотор на Акумулатор со приколица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart