Tehno Store

Мотор на Акумулатор

5,500.00 ден

Кратот опис: Еден мотор, Две брзини (напред/назад), LED светла+музика USB, полнач, М. носивост 50KG.
Шифра: 8987

EDEN MOTOR
DVE BRZINI (NAPRED NAZAD)
EDEN AKUMULATOR 6V 4.5AH
LED SVETLA + MUZIKA-USB
MAKSIMALNA NOSIVOST 50KG
POLNAC
DIMENZII:100x40x55sm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мотор на Акумулатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart