Tehno Store

Џип на Акумулатор

14,400.00 ден

Кратот опис: Четири мотор, Две брзини (напред/назад), LED светла+музика USB, Далечински управувач и полнач, М. носивост 70KG.
Шифра: 8138

CETIRI MOTORI
DVE BRZINI (NAPRED NAZAD)
EDEN AKUMULATOR 12V 7AH
LED SVETLA + MUZIKA-USB
OPCIJA ZA LULAJNE
MAKSIMALNA NOSIVOST 70KG
DALECINSKI UPRAVUVAS I POLNAC
DIMENZII:130x70x70sm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Џип на Акумулатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart