Tehno Store

ANON DSLR Lens EF24-105IS IIUS 1380C005

88,400.00 ден

Бренд: CANON
Краток опис: CANON DSLR Lens EF 24-105MM 4L IS II USM – Standard Lens Aperture Range: f/4 to f/22, L-series zoom

Шифра: M0179088

CANON DSLR Lens EF 24-105MM 4L IS II USM – Standard Lens Aperture Range: f/4 to f/22, L-series zoom covering wide-angle to short-telephoto focal lengths and featuring a constant f/4 maximum aperture

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANON DSLR Lens EF24-105IS IIUS 1380C005”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart