Tehno Store

BOSCH Вградлива рерна – HBG5370S0

Original price was: 35,900.00 ден.Current price is: 32,900.00 ден.

Бренд: BOSCH Вградлива рерна – HBG5370S0
Краток опис: HBG5370S0 e А класа, seria 6 мултифункционална 3D рерна со AutoPilot 10 и 7 начини на загревање

Опис:

HBG5370S0 e А класа, seria 6 мултифункционална 3D рерна со AutoPilot 10 и 7 начини на загревање:

Вид на работа на рерната / греење:

Горно/долно загревање-стандардно печење
3D циркулација на топол воздух
Нежен топол воздух
Долно загревање-прикладно за допекување од долната страна
Скара со ротирачки воздух-прикладно за големи парчинња месо (grill)
Скара со голема површина-прикладно за голема количина на храна

Пица (опција за печење пица)

Мала површина на скара
Вентилатор за ладење по потреба

Температурен опсег: 50 ° C – 275 ° C

Волумен на рерната: 71 литар

Чистење:
Целосно стаклена внатрешна страна на вратата

EcoClean Direct-керамички микрофилтер кој ги апсорбира мастите за време на печењето и ги раствора со оксидација
EcoClean има
 задната страна од рерната
Систем на отворање:
Држач за галантеријата
Т
елескопска водилка на извлекување
Удобност:

AutoPilot10 -10 aвтоматски програми за готвење со загарантирано задоволство
Електронски програмски часовник: вклучување-исклучување,аларм и време
Внатрешноста на рерната е осветлена
Автоматскo брзо загревање

Softclose – мекo затворање,/мекo отворање

Прибор кој следува со рерната:
1 x универзалната тава,1 x решетка и 1 х емајлирана тава за печење
Дизајн:
LED осветлување на панелот за управување
Pop-up копчиња за управување
Внатрешност на рернатаGranit емајл
Рачка со професионален изглед
Безбедност:
Температура на стаклото од рерната макс. 50 ° C
Заштита на вклучување на рерната од деца

Целосна гаранција на производот од 24мес.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOSCH Вградлива рерна – HBG5370S0”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart