Tehno Store

BOSCH BGLS2BU2

7,999.00 ден

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH BGLS2BU2, Правосмукалка, според директиви на ЕУ, 600w, Син
Шифра: 75200 (SE)

BOSCH BGLS2BU2
 Правосмукалка
 според директиви на ЕУ
 600w
 Сина боја
 PureAir Hygiene Филтер за чист излезен возух
 Специјална Power protect TYP G All врекичка за подобрени перформанси на самата правосмукалка
 3.5л капацитет на кесата
 Варијабилна моќ на вшмукување
 Телескопска цевка
 Ергономска рачка
 Автоматско собирање на кабелот
 3 тркалца за движење
 5м должина на кабел
 радиус на движење 8м
 Бучност 80дб
 600W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOSCH BGLS2BU2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart