Tehno Store

CANON DSLR lens EF16-35 F4 LISU 9518B005

88,400.00 ден

Бренд: CANON
Краток опис: CANCANON DSLR lens EF16-35 F4 L IS USM 9518B005 Ultra-wide-angle L-series lens, deal for landscape and architecture

Шифра: M0490111

CANON DSLR lens EF16-35 F4 L IS USM 9518B005 Ultra-wide-angle L-series lens, deal for landscape and architecture, Aperture Range: f/4 to f/22, EF-Mount Lens/Full-Frame Format / Снимајте неверојатни пејзажи и слики со архитектура користејќи го овој компактен и лесен објектив за зумирање со извонредно широк агол, високи перформанси, фиксна решетка од f/4 и стабилизација на слика. Идеален за професионалци и ентузијасти. Серија L со врвни перформанси и прецизна оптика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANON DSLR lens EF16-35 F4 LISU 9518B005”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart