Tehno Store

Canon INK Bottle GI490 Magenta for PIXMA

590.00 ден

Бренд: Canon
Краток опис: Canon INK Bottle GI490 Magenta for PIXMA G1400/2400/3400, 70 ml, 7000 СТРАНИ

Canon INK Bottle GI490 Magenta for PIXMA G1400/2400/3400, 70 ml, 7000 СТРАНИ

Tip Ink Cartridge 
Boja Magenta 
Kapacitet [ml] 0 ml
Kapacitet [str.] 7000 SHEET

Компатибилен за:

 • G3400
 • G2400
 • G1400
 • G4400
 • G1411
 • G2411
 • G3411
 • G4411
 • G4410
 • G3410
 • G2410
 • G1410

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Canon INK Bottle GI490 Magenta for PIXMA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart