Tehno Store

CANON MIRR foto EOS R50 RFS18-45

42,990.00 ден

Бренд: CANON
Краток опис: CANON MIRRORLESS fotoaparat EOS R50 RFS18-45, no lens adaper included, 24.2 MP, DIGIC X, Dual Pixel CMOS AF II, 4K movies

Шифра: 0001302955

CANON MIRRORLESS fotoaparat EOS R50 RFS18-45, no lens adaper included, 24.2 MP, DIGIC X, Dual Pixel CMOS AF II, 4K movies

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANON MIRR foto EOS R50 RFS18-45”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart