Tehno Store

DELL NB Lati 5520 i5-1145G7/15.6″ FHD/8GB/512GB/W1

60,999.00 ден

Бренд: Dell
Краток опис: 15.6″ FHD(1920×1080)AG 250nits, Intel Core i5-1135G7(4 Core,8M cache,2.4GHz to 4.2GHz), 8 GB DDR4 RAM, 256 GB M.2 NVMe SSD

Шифра: SAID3461P

DELL NB Latitude 5520, 11th Intel Core i5-1145G7 (4C/8T/8MB/2.6GHz to 4.4GHz, vPro), 15.6″ FHD (1920×1080) AG 250nits, 8GB(1x8GB) DDR4 3200MHz, 512GB M.2 PCIe NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics, FPR,TB4,Wi-Fi 6,BT5.2,Bckl kb,4Cell 63WHr, Win11Pro, 3Y

Warranty 36M

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DELL NB Lati 5520 i5-1145G7/15.6″ FHD/8GB/512GB/W1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart