Tehno Store

(Dolce Gusto) Krups Picolo KP1A0531

6,599.00 ден

Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups Picolo KP1A0531, Апарат за Еспресо, Боја Црв
Шифра: 73295 (SE-TE)

(Dolce Gusto) Krups Picolo KP1A0531
 Апарат за Еспресо
 Боја Црвена
 Моќност 1500W
 Притисок 15 bar
 подвижен резервоар за вода 0.6л
 Избор за топла и ладна вода
 Држач за капсула
 Рачно дозирање на кафе
 Автоматско исклучување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “(Dolce Gusto) Krups Picolo KP1A0531”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart