Tehno Store

Favorit шпорет CC 600 SF

16,900.00 ден

Бренд: Favorit
Краток опис: Favorit шпорет CC 600 SF, УПРАВУВАЧКА ТАБЛА СО 6 СКЛОПКИ И 6 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНИ СКЛОПКИ

Спецификации

ДИМЕНЗИИ B/Ш/Д 85CM/60 CM/60 CM
ДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНОСТ НА РЕРНА B/Ш/Д 33СM/45CM/43CM
СТАКЛО КЕРАМИЧНА ПЛОЧА СО 4 ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ 2×145 MM, 2X180MM
3Д СИВ ПАНЕЛ
ВОЛУМЕН НА РЕРНА 65 L
УПРАВУВАЧКА ТАБЛА СО 6 СКЛОПКИ И 6 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНИ СКЛОПКИ √  
ТУРБО ВЕНТИЛАТОР √  
2 ДЛАБОКИ ТЕПСИИ ЗА РЕРНА √  
РЕШЕТКА ВО РЕРНА √  
СВЕТИЛКА ВО РЕРНА √  
ФИОКА ПОД РЕРНА √  
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A
ДОЛЕН ГРЕЈАЧ 1100 W
ГОРЕН ГРЕЈАЧ 1200 W
БРЗ ГРЕЈАЧ 2000 W
БОЈА НА ШПОРЕТ СРЕБРЕНА
БОЈА НА СТАКЛО НА ВРАТА ЦРНА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Favorit шпорет CC 600 SF”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart