Tehno Store

Gorenje – Машина за перење · WHP82ES

21,990.00 ден

Бренд: Gorenje – Машина за перење · WHP82ES
Краток опис: Енергетска класа: A+++, Капацитет за перење: 8 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 595 mm, Висина: 850 mm (GO)

Нема на залиха

Бренд: Gorenje – Машина за перење · WHP82ES
Краток опис: Енергетска класа: A+++, Капацитет за перење: 8 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 595 mm, Висина: 850 mm (GO)

Основни информации
Тип на апарат
Машина за перење
Енергетска класа
A+++
Ефект на цедење
B
Ниво на бучност при перење dB(A)
58
Ниво на бучност при центрифугирање dB(A)
76
Боја Бела
Функции
Функција пареа
Да
Карактеристики
SteamTech
Да, грејач во када
Сензори
Сензор за ниво на вода
Ладно перење
15°C
Сад за дозирање
3 прегради во просторот за дозирање детергент
Сигурност
AquaStop Не
Заштита од прелевање
Да
Заклучување – заштита за деца (CDP)
Да
Управување
Одложен почеток на перење (24 часа)
Да
Оветлување на барабанот
Не
Копче за почеток
Старт/Пауза
Програми
Број на програми
15
Основни програми
Програма за спортска облека

Памук

Стандардно бело/шарено

Микс

Волна

Брзо перење
Специјални програми
Детска облека

Осетливо/свила

Eco 40-60 °C

Совршено црно (PerfectBlack)

Програма за производи полнети со пердуви (DownWear)

Програма против алергии (AllergyCare)
Дополнителни програми за перење
Цедење

Стерилизирање на барабанот

Rinse/spin

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje – Машина за перење · WHP82ES”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart