Tehno Store

Gorenje – Хоризонтален замрзнувач · FH21FPW

15,990.00 ден

Бренд: Gorenje – Хоризонтален замрзнувач · FH21FPW
Краток опис: Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 198 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 802 mm, Висина: 854 mm (GO)

Бренд: Gorenje – Хоризонтален замрзнувач · FH21FPW
Краток опис: Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 198 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 802 mm, Висина: 854 mm (GO)

Основни информации
Тип на апарат
Хоризонтален замрзнувач
 Начин на поставување Самостоен
Енергетска класа
A+
Боја на апаратот
Бела
Боја на врата
Бела
Врата Лакиран
Основа
4 тркалца
Број на ѕвездички
4
Карактеристики
Заштита од замрзнување (FreezeProtect -15°C)
Да
Опрема
Сад за мраз
Простор за замрзнување
Осветлување на просторот за замрзнување
Заклучување на вратата
 
Технички податоци
Разладувачка течност
R600A
Тип на монтажа
Дозволено
Скриен кондензатор во куќиштето на апаратот
Да
Број на компресори
1 компресор
Ширина
802 mm
Висина
854 mm
Длабочина
559 mm
Бруто тежина на апаратот
32 kg
Нето тежина на апаратот
30 kg
Ширина на спакуван производ
833 mm
Висина на спакуван производ
890 mm
Длабочина на спакуван производ
575 mm
Приклучна моќ
220-240 V
Фреквенција
50 Hz
Приклучна моќ
120 W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje – Хоризонтален замрзнувач · FH21FPW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart