Tehno Store

Krups XP341010

10,299.00 ден

Бренд: Krups
Краток опис: Krups XP341010, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1460W, При
Шифра: 71380 (SE-TE)

Krups XP341010
 Апарат за Еспресо
 Боја Црна
 Моќност 1460W
 Притисок 15 bar
 подвижен резервоар за вода 1.1л
 приготвување на еспресо
 Термoблок

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Krups XP341010”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart