Tehno Store

Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 Abyss Blue

23,850.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: IdeaPad Slim 3 15IRU8 Abyss Blue, 15,6″ FHD, i3-1305U, 8GB, 512GB SSD, Integrated UHD Graphics, no OS

Шифра:82X7004WRM

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 Abyss Blue”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart