Tehno Store

Lenovo ThinkCentre AIO Neo 30a 24 Black 21,5″ FHD, i3-1220P

40,500.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: Intel Core i3-1220P, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.5 / 4.4GHz, E-core 1.1 / 3.3GHz, 12MB, 21.5″ FHD (1920×1080), 8GB/512GB

Шифра: 12B1005ERI

Моќна машина создадена за сериозни задачи

Со својот елегантен, современ држач и тенок дисплеј, Lenovo ThinkCentre AIO Neo 30a е дизајниран да го привлече вниманието. Вклучете го и ќе се восхитите на начинот на кој се справува со сѐ, лесно и брзо. Дизајнот е оптимален за просторот, но може да чува многу податоци. Сè на сè, овој модел е идеалниот ALL-IN-ONE компјутер. Моделот е без оперативен систем и со жичани тастатура и компјутерско глувче. Боја – црна.

CPU Intel Core i3-1220P, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.5 / 4.4GHz, E-core 1.1 / 3.3GHz, 12MB
Display 21.5″ FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits, 72% Gamut
Web Camera 720p
RAM 8GB SO-DIMM DDR4-3200
Video Integrated Intel UHD Graphics
HDD 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe
Optical Drive 9.0mm DVD±RW
Communication Integrated 100/1000M; Intel AX201 11ax, 2×2 + BT5.1
Audio HD Audio Realtek ALC256 codec, 3Wx2
Expansion slots Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD)
Bays 1x 2.5″ disk bay
Ports Rear ports: 2x USB 2.0; 2x USB 3.2 Gen 2; HDMI-out; Ethernet (RJ-45); power connector;
Power supply 90W 89% Adapter
Weight 5,7kg
Dimensions (WxDxH): 490.3 x 185 x 405.39 mm
OS no OS
Keyboard and mouse USB Keyboard- Black, English; USB Mouse- Black
Form factor All-in-One
Security Firmware TPM 2.0 integrated in SoC
Warranty 3 години
Additional Information ENERGY STAR 8.0; EPEAT Silver; ErP Lot 3 and Lot 7; RoHS / WEEE / REACH;

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo ThinkCentre AIO Neo 30a 24 Black 21,5″ FHD, i3-1220P”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart