Tehno Store

Lenovo ThinkPad Basic Backpack – ранец

1,750.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: Лесениот ThinkPad 15.6 ” Basic ранец е функционален со едноставен дизајн и достапна цена. Наменет е за лаптопи до 15.6″.

Шифра: 4X40K09936

Лесен ранец со едноставен дизајн

Лесениот ThinkPad 15.6 ” Basic ранец е функционален со едноставен дизајн и достапна цена. Наменет е за лаптопи до 15.6″.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo ThinkPad Basic Backpack – ранец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart