Tehno Store

Lenovo ThinkPad Essential Plus 15.6-inch ранец (Eco)

3,900.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: Посебен заштитен простор за лаптоп; Голем простор за складирање документи и приклучни уреди.Преден џеб за помали предмети 

Шифра: 4X41A30364

Совршен избор за движење низ градот со Вашиот лаптоп

Eco friendly ранец изработен од рециклиран материјал, што е еквивалентно на 8 пластични шишиња; Посебен заштитен простор за лаптоп; Голем простор за складирање документи и приклучни уреди.Преден џеб за помали предмети кои треба да Ви се на дофат на рака , џеб со мрежа и држач за шише. Боја – црна.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo ThinkPad Essential Plus 15.6-inch ранец (Eco)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart