Tehno Store

Lenovo ThinkPad Ethernet Extension Cable Gen 2

2,200.00 ден

Бренд: LENOVO
Краток опис: ThinkPad Ethernet Extension Cable Gen 2, Warranty: 12 months

Шифра: 4X90Q84427

ThinkPad Ethernet Extension Cable Gen 2           
Warranty: 12 months

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo ThinkPad Ethernet Extension Cable Gen 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart