Tehno Store

Lenovo V15 G4 IRU Business Black

32,500.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: V15 G4 IRU Business Black, 15,6″ FHD, i5-13420H, 16GB RAM, 512GB SSD, Integrated Intel UHD, no OS

Шифра:83A100ABRM

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo V15 G4 IRU Business Black”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart