Tehno Store

MDV by Midea MSAGDU-24HRFN8 AG Serie

57,500.00 ден

Бренд: MDV by Midea
Краток опис: Ладење капацитет: 7000 W, Греење капацитет: 7320 W, Енер. класа A++/A+, SEER/SCOP: 6.4/4.0, Работен опсег(C°): -20~50

ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ
Работен капацитет(kW) :1.55 – 8.2

Работен опсег(C°): -20~50
Греач на надворешна единица
Комперсор
Тип: ROTARY
Бренд: GMCC
Внатрешна единица
Проток на воздух (m3/h): 1090/770/610
Ниво на бучавост (dB): 46/37/34.5/21
Тежина (kg): 13.6
Димензија (mm): 1083*336*244
Надворешна единица Димензија (mm): 955*342*673
Тежина (kg): 43,9
Цевки (mm): 9,52/15,9
Фреон: R32

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MDV by Midea MSAGDU-24HRFN8 AG Serie”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart