Tehno Store

MOTO CROSS – BLACK – 12″

Original price was: 8,000.00 ден.Current price is: 6,500.00 ден.

Бренд: VENERA FASHION
Краток опис: moto-cross-black-12″
Шифра: S1120070

Брендови VENERA FASHION
Димензија на рам 2-4 год.
Димензија на Тркало 12″
Подкатегорија Детски
Дијагонала(")

12"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MOTO CROSS – BLACK – 12″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart