Tehno Store

MOTO CROSS – ORANGE – 12″

6,500.00 ден

Бренд: VENERA FASHION
Краток опис: MOTO CROSS – ORANGE – 12″
Шифра: S1120071

Брендови VENERA FASHION
Димензија на рам 2-4 год.
Димензија на Тркало 12″
Подкатегорија Детски
Дијагонала(")

12"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MOTO CROSS – ORANGE – 12″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart