Tehno Store

MS ELITE C100 gaming тастатура

580.00 ден

Бренд: MsEnergy
Краток опис: MS ELITE C100 мембранска гејмерска тастатура, со позадинско осветлување, Rainbow LED, USB порта и должина на кабел 1,4m

Шифра: 0001209212

MS ELITE C100 мембранска гејмерска тастатура, со позадинско осветлување, Rainbow LED, USB порта и должина на кабел 1,4m, димензии 445x150x40mm, црна, распоред US

Tehnogija žična 
interfejs USB 
Dopolnitelni kopčiwa multimedija 
Boja Crna 
Ostalo US layout 
Dužina kabla(m) 1.4 
Broj lifetime pritisaka 5000000 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MS ELITE C100 gaming тастатура”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart