Tehno Store

MY SUMMER – 16″

Original price was: 8,700.00 ден.Current price is: 7,000.00 ден.

Бренд: VENERA FASHION
Краток опис: MY SUMMER – 16″
Шифра: S1160056

Брендови VENERA FASHION
Димензија на рам 4-6 год.
Подкатегорија Детски
Димензија на Тркало 16″
Дијагонала(")

16"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MY SUMMER – 16″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart