Tehno Store

Philips AC0830 / 10

11,599.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips AC0830/10, Прочистувач на воздух, Series 800, Aerasense
Шифра: 33478 (SE-TE)

Philips AC0830/10
 Прочистувач на воздух
 Series 800
 Aerasense PM2.5 сензор
 Идеален за простории до 49 м2
 Vitashield IPS + Активен јаглен филтер + Нанo филтерот прочистуваат честички до 0.02 микрони
 3 модови на работа: Auto
 Sleep
 Turbo
 3 брзини на работа + турбо мод и тивок мод
 CADR 190м3/ч
 Прочистува вируси до 99.9% за половина час. Прочистува PM2.5 до 99.7% за еден час
 Ниво на бучава од 35 до 61дб
 Димензии 359x240x558 мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips AC0830 / 10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart