Tehno Store

SOCCER 16″

7,500.00 ден

Бренд: VENERA FASHION
Краток опис: SOCCER 16″
Шифра: S1160045

Брендови VENERA FASHION
Димензија на рам 4-6 год.
Подкатегорија Детски
Димензија на Тркало 16″

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SOCCER 16″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart