Tehno Store

ST E825EI Superior Technology

1,999.00 ден

Бренд: ST
Краток опис: ST E825EI Superior Technology, Безжична машинка 2 во 1 за бричењ
Шифра: 33239 (SE)

ST E825EI Superior Technology
 Безжична машинка 2 во 1 за бричење и одржување тридневна брада
 можност за потстрижување
 се полни за 1.5 часа
 18 можности за сетирање на тримерот од 0.9мм до 9мм
 сечила од нерѓосувачки челик
 може да работи додека се полни
 вклучени адаптер за понење
 надворешен тример
 масло за подмачкување
 четка за чистење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ST E825EI Superior Technology”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart