Tehno Store

TCL SB-TS6110

9,999.00 ден

Бренд: TCL
Краток опис: TCL SB-TS6110, 2.1 Soundbar with Subwoofer (Black), 240W audio p
Шифра: 75197 (SE)

TCL SB-TS6110
 2.1 Soundbar with Subwoofer (Black)
 240W audio power
 Wireless subwoofer
 Dolby Digital
 Bluetooth
 USB
 HDMI 1.4 with ARC
 Wall mountable

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TCL SB-TS6110”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart