Tehno Store

TCL SB-TS9030 Soundbar

23,999.00 ден

Бренд: TCL
Краток опис: TCL SB-TS9030, 3.1 Soundbar with Subwoofer (Black), RAY DANZ tec
Шифра: 75199 (SE)

TCL SB-TS9030
 3.1 Soundbar with Subwoofer (Black)
 RAY DANZ technology
 540W audio power
 Wireless subwoofer
 Superb Premium sound
 4K HDR
 Dolby Atmos
 Dolby Vision
 works whit Hey Google & Apple Airplay & Alexa
 Bluetooth
 USB
 HDMI 2.0 with ARC
 Wall mountable

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TCL SB-TS9030 Soundbar”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart