Tehno Store

ThinkPad Professional 15.6″ ранец

5,650.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: ThinkPad Professional Backpack од Леново е функционален ранец дизајниран за 15.6″ лаптопи. Карактеристики: – Го заштитува вашиот лаптоп; 

Шифра: 4X40Q26383

Заштитете го вашиот ThinkPad додека патувате

ThinkPad Professional Backpack од Леново е функционален ранец дизајниран за 15.6″ лаптопи. Карактеристики: – Го заштитува вашиот лаптоп; – Премиум, лесен материјал кој е отпорен на секојдневна употреба; – Ранецот е наменет за лаптопи до 15,6″, со посебен џеб за дополнителен помал уред; – Преден џеб за складирање на адаптер за напојување и други лични работи; – Посебно место за таблет; – Ергономски ремени и дршка за носење; – Каивче за прикачување на дршки од торба за патување; – Џебови за чување на пенкала, документи и други додатоци; – Сигурносен џеб на грбот; – Страничен џеб за едно шише за вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ThinkPad Professional 15.6″ ранец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart