Tehno Store

TURBO 16″

Original price was: 9,300.00 ден.Current price is: 7,500.00 ден.

Бренд: VENERA FASHION
Краток опис: TURBO 16″
Шифра: S1160049

Брендови VENERA FASHION
Подкатегорија Детски
Димензија на Тркало 16″
Димензија на рам 4-6 год.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TURBO 16″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart